Ile kosztuje logo?

Ile kosztuje logo?

CZYM JEST LOGO?

Logo pełni dla firmy niezwykle istotną funkcję, jaką jest identyfikacja wizualna marki. Graficy projektując logo, starają się by zostało skonstruowane w taki sposób aby natychmiast umożliwić odbiorcy, rozpoznanie marki jak i profilu jej działalności. Swoje własne logo posiadają zarówno organizacje komercyjne, rządowe jak i te o profilu non-profit.

Dobry projekt logotypu oraz identyfikacji wizualnej firmy, powinien posiadać nie tylko walory estetyczne, istotne dla firmy jest również to, by był praktyczny oraz funkcjonalny – dokładnie przemyślany.

Niestety wiele osób, prowadzących swoją działalność, rezygnuje z posiadania loga, lub co gorsza, swój wybór kieruje w stronę tanich projektów, dostępnych nawet za mniej niż 50zł.

ILE ZAJMUJE STWORZENIE LOGO?

Każdy grafik, agencja zajmująca się tworzeniem logotypów, ustala indywidualny dla każdego klienta termin odbioru projektu – ma na to wpływ ilość realizacji,  jakie grafik musi wykonać wcześniej, oraz techniczne zaawansowanie zlecenia.

Pomimo dużego doświadczenia, w tworzeniu identyfikacji wizualnych, jakie zdobyła nasza Szczecińska agencja reklamowa I-design, na każdy projekt poświęcamy godziny pracy. Dlaczego?

W tworzeniu tak istotnego elementu, nie istnieją złote przypadki, gdzie pierwsza propozycja logo okazałaby się „złotym pomysłem” i natychmiast została zaakceptowana, bez nanoszenia poprawek.

Za każdym logotypem kryją się godziny umysłowej pracy, oraz dziesiątki projektów. Projekt, by został wykonany jak najlepiej, spełniał wymagania klienta, w odpowiedni sposób identyfikował firmę, był rozpoznawalny oraz przykuwał uwagę – potrzebuje przemyślanej pracy, oraz analizy wielu czynników, mających wpływ na jego odbiór.

ILE KOSZTUJE DOBRE LOGO ?

Projekt, którego cena jest adekwatna do jakości nie będzie tani. W naszej Szczecińskiej agencji reklamowej – idesign, cena projektu zaczyna się już od 250 zł i jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta. Podczas redagowania wraz z klientem, briefu ustalamy jego cenę, odpowiednią do oczekiwań klienta jak i zaawansowania projektu. 

Dlaczego warto wybrać I-design..

Szczecińska agencja reklamowa I-design, to gwarancja profesjonalnego projektu. Do każdego naszego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, tak by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Warto zaufać firmie z bogatym doświadczeniem, popartym wieloma pozytywnymi opiniami, naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej stronie, sekcji „realizacje” – znajdą tam Państwo stworzone przez nas projekty, które zachęcają do podjęcia współpracy właśnie z nami. 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *