idesign-Agencja Reklamowa Szczecin

Druki w wysokiej jakości do 720 x 1400 dpi

Anapurna H1650i LED

Wielkoformatowy ploter Anapurna H1650i LED to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją oznaczeń, drukarni cyfrowych, fotolaboratoriów i zakładów poligraficznych o średniej wielkości specjalizujących się w drukach wielkoformatowym do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych z wykorzystaniem szerokiej gamy giętkich jak i sztywnych podłoży. Możliwość zadruku sześcioma kolorami na materiałach o szerokości do 1,65 m gwarantuje wysoką jakość jak i wydajność pracy. Wyposażony w promienniki UV LED umożliwia zadruk na szerokiej gamie materiałów oszczędzając w ten sposób energię, pieniądze i czas. Zastosowanie białego atramentu stwarza nowe możliwości drukowania na materiałach przezroczystych, stosowanych w reklamach podświetlanych lub drukowania bielą jako kolorem dodatkowym. Automatyczny podajnik arkuszy jeszcze bardziej zwiększa wydajność urządzenia.

Szeroka gama zastosowań

Anapurna H1650i LED wraz z funkcją utwardzania UV LED gwarantuje uniwersalność i szersze pole do popisu w zakresie drukowanych prac. Urządzenie zapewnia wysoką jakość na wymagających podłożach sztywnych takich jak tektura falista, sztywny plastik, panele wystawowe, elementy scenografii czy panele reklamowe, a także podłoża z roli takie jak papier, winyl, płótno oraz tekstylia. Urządzenie pomaga także w zadrukowaniu produktów niszowych takich jak drewno, płyty dvd czy produkty spersonalizowane, a także do stworzenia dekoracji wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Zastosowanie specjalistycznych atramentów

W połączeniu z niską temperaturą wytwarzaną przez promienniki LED pozwala na zadruk wyjątkowo szerokiej gamy materiałów. W konsekwencji urządzenie może pracować na cienkim, wrażliwym na temperaturę styrenie, jak i na wszystkich innych podłożach począwszy od folii i laminatów po powlekany papier, PET, polipropylen kanalikowy czy płytę piankową.

Best crew ever

Nasz zespół

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Jesteś kreatywny? Nie boisz się wyzwań? Skontaktuj się z nami. 

Damian okoń

dział handlowy

krzysztof zapaśnik

obsługa klienta

Z chęcią odpowiemy na twoje pytania

Kontakt

media społecznościowe

Napisz do nas